O našem klubu

Jak to začalo...

Oslava pátých narozenin Fan klubu Fiat Tábor Založení klubu se datuje k 31. 3. 2006, kdy byl řádně zaregistrován a zapsán na seznam občanských sdružení podle zákona č.83/1990 Sb. o sdružování občanů. Vznik klubu byl vyvrcholením fandovství klanu rodu Koudelků z Tábora ke koncernu FIAT. Jak předseda Pepa Koudelka říká: "Od roku 1973 koupí Fiátka 500 a přes celou řadu Fiatů 125, 126, Uno, Punto, Talento, Mareu, Lancii Integrale HF, až k dosavadnímu vozovému parku mohu říci, že všechna vozidla koncernu FIAT snad mají srdce!"

Velký sraz vozů Fiat 500 - oslava 50. let od vzniku vozu Fiat 500 Klub každoročně pořádá různá setkání. Historicky první velkou akcí organizovanou naším klubem bylo První Táborské setkání vozů FIAT Multipla, které se konalo v květnu roku 2006. Na úspěšnou akci navázalo v září téhož roku Druhé Táborské setkání vozů FIAT Multipla. V dalším roce se slavilo. A bylo opravdu co! Model FIAT 500 slavil 50 let od svého vzniku a tak se u nás v Táboře konal Velký sraz vozů Fiat 500. V roce 2008 si posádka Pepa Koudelka senior & Pavel Stolař připsala s vozem FIAT 500 krásné třetí místo na Zlínské Barum Rally. Dále jsme několikrát vystavovali na výstavě Mobil Salon na výstavišti v Českých Budějovicích, závodili jsme s FIATem 126 v KW Berg Trophy a účastnili jsme se plno První sraz vozů Fiat Multipla jiných akcí, ze kterých máme důležitou fotodokumentaci dostupnou v naší Galerii. V roce 2011 jsme slavili páté narozeniny našeho klubu, naposledy v kempu ATC Malý Jordán. V roce 2011 a 2012 jsme slavili na táborském Žižkově náměstí šesté respektive sedmé výročí založení klubu. V roce 2014 se sraz přesunul do míst nově vznikající základny, do města Jistebnice, kde jsme oslavili 8. výročí vzniku Fan klubu FIAT Tábor. O rok později, tedy v roce 2015 jsme navázali na předchozí rok a sraz se konal opět v Jistebnici. Téhož roku se klub definitivně přestěhoval do Jistebnice a přejmenoval se z Fan klubu FIAT Tábor na Fan klub FIAT.

Členové klubu

Předseda